Kúzelník Wolfkúzelnícke predstavenia

kuzelny-karneval

Kúzelný karneval

Kúzelný karneval predstavuje kompletný produkt s karnevalovou tematikou. Úvod tvorí interaktívna magická show kúzelníka Wolfa. Po nej kúzelník Wolf naučí deti sériu jednoduchých, avšak veľmi zábavných tancov z celého sveta (Minidisco).

Podľa dohody a požiadaviek klienta môže nasledovať:

  • tanečná časť
  • prehliadka masiek
  • pásmo súťaží a hier pre všetky deti
  • bleskový rozprávkový Superkvíz

Dĺžka trvania magického karnevalu podľa dohody (70 – 120 min.). Na požiadanie je možné zabezpečenie ozvučenia na celú dĺžku akcie.

Komplexné informácie pre ZŠ nájdete tu.

Minidisco

Keďže deti rady tancujú, kúzelník Wolf prichádza s obohatením svojho kúzelníckeho predstavenia v podobe pásma tancov.

V polhodine plnej smiechu a zábavy deti spolu s kúzelníkom zvládnu jednoduché „streštené“ tance prispôsobené ich veku. Najväčšie dovolenkové hity posledných piatich rokov v zábavnom tanečnom prevedení častokrát nenechajú sedieť ani rodičov.

minidisco
balonova-show

Balónová show

Človek si často ani nevie predstaviť, koľko radosti dokáže vyvolať obyčajný balón. O to viac, keď Vám z neho kúzelník urobí čokoľvek, na čo si spomeniete…

Balónová show môže byť spojená s kúzelníckou show a priamo z nej vychádzať. Deťom sa v rámci predstavenia omylom podarí vyčarovať balóny a čo iné by už mal s nimi kúzelník urobiť, ak nie vytvoriť každému dieťaťu nejaké balónové zvieratko?

Balónová show funguje aj samostatne ako individuálny produkt, kde kúzelník Wolf (prípadne s asistentkou) vyrába rôzne modely pre prítomné deti.

Ak sa chcete o balónovej show dozvedieť viac, navštívte našu stránku venovanú balónom a balónovej show.

balonove-hry

Balónové hry

Balónové hry sú ďalším doplnením kúzelníckeho programu alebo balónovej show. Počas tohto 30-minútového pásma si deti môžu zasúťažiť v rôznych balónových disciplínach a vyhrať atraktívne balónové zvieratko, zbraň či klobúk.

Maľovanie na tvár

Facepainting je milým spestrením každej akcie. Menšie, ale i väčšie deti sa za malú chvíľu premenia na svojich obľúbených rozprávkových alebo zvieracích hrdinov. Tých menej odvážnych je možné prikrášliť aspoň malou ozdobou či ornamentom (napr. na ruke).

Pri práci sa používajú profesionálne kozmetické farby určené na tento účel. Sú antialergické, zdravotne nezávadné, vhodné pre všetky typy pleti a sú ľahko umývateľné vodou.

malovanie-na-tvar-1

Animácie

Animačný program zahŕňa viacerých skúsených animátorov, ktorí sa postarajú o deti, kým sa ich rodičia venujú atrakciám a činnostiam určených pre dospelých.

animacie
ozvucenie-akcii

Ozvučenie akcií

V rámci balíčka služieb alebo aj samostatne zabezpečíme ozvučenie profesionálnym dídžejom.