Kúzelník Wolfkúzelnícke predstavenia

detska-kuzelnicka-show-1

Predstavenie pre deti vo veku 3 - 6 rokov

Každé publikum je iné a to platí obzvlášť o deťoch. I keď zistiť na čom sa deti bavia najviac nie je jednoduchá úloha, smiech ostáva hlavnou prioritou. Kúzelník Wolf pretavil svoje schopnosti pracovať s deťmi, ktoré mu v roku 2007 v ankete Zlatý Amos vyniesli titul najobľúbenejší učiteľ Slovenska, do predstavení plných gagov a zábavy. Kúzelník sa v ňom zároveň snaží o interaktívny prístup, deti sa do vystúpenia neustále zapájajú čarovaním, hrou a rôznymi zaklínadlami.

Predstavenie pre deti vo veku 6 - 9 rokov

V tomto veku sa deti rýchlo vyvíjajú. Kúzelnícke predstavenie pre ne je dynamickejšie a obsahuje prvky hier. Taktiež sa snaží o čo najväčšie zapojenie publika, veľkú prekvapivosť a komickosť situácií.

detska-kuzelnicka-show-2
kuzelnicka-show-pre-zmiesane-publikum

Kúzelnícka show pre tínedžerov (10 - 99 rokov)

Deti staršie než 10 rokov a tínedžeri tvoria náročné publikum. Predstavenie pre nich musí byť správnou kombináciou zábavnosti, vtipu a záhady. Kúzla sa dejú priamo pred ich očami, dokonca aj v ich vlastných rukách. Nie len kúzelníkovi, ale aj divákom veci miznú a objavujú sa na tých najneočakávanejších miestach.

kuzelnicka-show-pre-tinedzerov

Family show

Predstavenie pre miešané publikum nie je špecificky žánrovo vyhranené a zaručene pobaví všetky vekové skupiny naraz. Je zmesou univerzálnych efektov určených pre všetkých.

mikulasska-a-halloweenska-show

Mikulášska a Halloweenska show

Halloweensky či vianočne ladené kúzla ozvláštnia každoročný scenár Vášho podujatia a zaručene nenechajú deti ľahostajnými. Vaša akcia tým naberie špecifickú atmosféru a získa programovú náplň, ktorá pripraví deti napr. na príchod Mikuláša. Vhodná je kombinácia kúzelníckeho predstavenia s Vianočnou alebo Halloweenskou balónovou show.

Dodo's Magic show

Moderná verzia interaktívneho bábkového divadla s kúzelnou zápletkou pobaví publikum od 3 – 99 rokov. Opica Dodo v nej predvádza svoje kúzelnícke umenie s variabilným humorom prispôsobeným publiku, pričom zo samotného kúzelníka a divákov sa zdanlivo stávajú len asistenti.

Predstavenie obsahuje prevedenie pre:

  • menšie deti
  • väčšie deti a tínedžerov
  • dospelých
  • podnapité publikum

Dĺžka trvania: 10 – 15 minút

babkove-divadlo-dodos-magic-show
Chcem overiť termín
0908 457 384