Kúzelník Wolfkúzelnícke predstavenia

javiskova comedy show

Javisková Comedy show

Kúzelník Wolf ponúka modernú javiskovú zábavu plnú humoru, komických situácií a interaktivity. Komediálne ladený program dynamicky vyplní prestávku medzi tanečnými kolami, či pozdvihne náladu firemného eventu.

Starostlivo vybratá zmes ilúzií je obohatená o jedinečnú bruchovraveckú vsuvku na ktorú budú diváci ešte dlho spomínať. Program obsahuje to najlepšie z modernej mágie: hudobnú časť, interaktívnu časť s divákmi ako aj zábavnú mentalistickú časť.
mikromagia

Mikromágia

Mikromágia – alebo tiež kúzlenie v bezprostrednej blízkosti divákov je najinteraktívnejšou formou mágie. Dokáže pozdvihnúť náladu Vášho podujatia, vniesť doň zábavu či prelomiť ľady. Pri mikromágii kúzelník pracuje s menšími predmetmi ako napr. karty, prstene, mince, pričom diváci aktívne ovplyvňujú priebeh a rytmus celého predstavenia.

Menší počet divákov umožňuje mikromágii vysokú údernosť jednotlivých efektov, čím sa z nej stáva výborná voľba pre menšie firemné akcie. Najsilnejšie efekty sa zahryznú do mysle diváka a ostávajú tam na dlhý čas.

mikromagia

Bar & Street magic

Decentnejšia mágia pri stoloch je určená pre reštaurácie, puby a bary, kde kúzelník postupne prechádza od stola k stolu a spríjemňuje hosťom večer. Táto zábava je vhodná na obohatenie dlhších akcií.

Prevádzkovatelia barov a reštaurácií oceňujú, že hosť sa v podniku zdrží dlhšie, ako plánoval, a odchádza s úsmevom na tvári sprevádzaný presvedčením, že sa tam čoskoro vráti.

Restaurant magic sa dá kombinovať s inými druhmi predstavení a je ľahko prispôsobiteľná požiadavkám koncového klienta.

Chcem overiť termín
0908 457 384